Hotelová sauna

Vážení hosté, jako každý rok, tak i letos bychom Vás rádi informovali, že naše sauna bude od 1.7.2022 do 31.8.2022 mimo provoz. Naši hoteloví hosté budou mít možnost využití saun na hotelu Baltaci Atrium****Superior.

Více informací naleznete zde.

Děkujeme za pochopení, tým Hotelu Baltaci U Náhonu

Hotelová sauna je separátní prostor se saunou a relaxačním zázemím.

Saunování, mimořádně oblíbené ve Finsku či Rusku, je velmi prospěšné profyzickou a psychickou pohodu. Při teplotě vzduchu kolem 90 stupňů se zvyšuje tepová frekvence a zlepšuje se tak prokrvení celého těla, které posiluje krevní oběh a imunitní systém. Krom těchto zmiňovaných benefitů se také otevírají póry a tělo se pocením zbavuje jedovatých látek. Teplo také uvolňuje svalovou tenzi.

Pro hotelové hosty je denně vyhrazen čas, kdy mají saunu přístupnou. Mimo čas vyhrazený hotelovým hostům je prostor pronajímán privátně jako celek.

Celý prostor, v němž se suchá sauna nachází, je vykládán dřevem a vybaven kamny s vyhřátými kameny, jež se polévají vodou, aby vzniklá pára udržela vlhkost vzduchu.

Ceník sauny:

  • 1,5 hodiny/1-2 osoby          500,- Kč
  • 2 hodiny/ 1-2 osoby            650,- Kč
  • příplatek za další osobu     150,- Kč

Relaxační místnost

Odpočinkové prostory jsou tím správným místem, kde organismus srovná teploty po saunové lázni a tělo se opět v klidu vyrovná se všemi vlivy, jež na něj působily. Vyzkoušejte chvíli nedělat vůbec nic.