Konference & jednání & školení

Hotely Baltaci ve Zlíně tj. Hotel Baltaci U Náhonu a Hotel Baltaci Atrium nabízí veškeré zázemí pro nejrůznější obchodní jednání, školení, prezentace, konference či bankety.

Hotel Baltaci U Náhonu nabízí možnost krátkodobého nájmu hotelového salonku pro max. 20 osob. K dispozici nabízíme veškerou audiovizuální techniku, coffee breaky i ostatní služby, které zajistíme bezproblémový chod Vašeho školení.

Hotel Baltaci Atrium, který se nachází pět minut jízdou autem od Hotelu Baltaci U Náhonu, disponuje největším a nejreprezentativnějším prostorem pro organizaci velkých společenských, sourkomých, ale i kulturních akcí je hlavní konferenční s kapacitou až 250 lidí. Hotel nabízí  i menší jednací salonky pro 10 – 50 osob. Audiovizuální technika a catering je samozřejmostí.

Svěřte se do rukou profesionálů.

Upozorňujeme, akce předváděcího typu v hotelech Baltaci nepovolujeme.

Školící místnost v Hotelu Baltaci U Náhonu

Hledáte-li malý konferenční salonek, pak Hotel Baltaci U Náhonu může být Vaší volbou.

Hotelový salonek je vhodný pro organizaci soukromého jednání, malého školení apod. až pro 20 osob.

K dispozici máme rovněž audiovizuální techniku a na přání také rádi připravíme základní coffee breakové občerstvení anebo složitější raut.

Další možností, který je možné si krátkodobě pronajmout, je prostor restaurace, která primárně slouží na podávání hotelových snídaní, ale dispozičně je vhodná i pro větší soukromou akci pro 50 osob.

V případě zájmu o nezávaznou cenovou kalkulaci anebo rezervaci termínu nás kontaktuje na email unahonu@baltaci.cz anebo na prostřednictvím poptávkového formuláře.

Upozorňujeme, akce předváděcího typu v hotelech Baltaci nepovolujeme.

Konference v Hotelu Baltaci Atrium

Nedaleko Hotelu Baltaci U Náhonu se nachází hotel 4* Superior s větším zázemím pro organizaci konferencí, workshopů, seminářů, módních přehlídek aj.

Hotel Baltaci Atrium nabízí veškeré zázemí pro nejrůznější obchodní jednání, školení, prezentace, konference či bankety. K dispozici Vám můžeme nabídnout hlavní konferenční sál pro cca 200 lidí i menší jednací salonky pro 10 až 50 osob.

Potřebujete pomoci s organizací akce? Jsou Vám k dispozici naši profesionálové na které se můžete spolehnout.

V případě zájmu o rezervaci termínu anebo nezávaznou cenovou kalkulaci nás kontaktujte na email atrium@baltaci.cz.

Upozorňujeme, akce předváděcího typu v hotelech Baltaci nepovolujeme.