Snídaňová restaurace hotelu

Nově zrekonstruovaná restaurace nabízí vše, co byste během snídaní mohli hledat. Pohodlné sezení pro více jak 40 hostů, snídaňový bufet s širokou nabídkou studeného a teplého bufetu a také nápojový bufet s výbornou kávou Nespresso a studenými nápoji.

Hotelové snídaně

Hotelové snídaně jsou podávány nejen pro ubytované hosty ve všední dny vždy od 7:00 do 10:00, během víkendu od 8:00 do 10:30.

Snídaně jsou formou široké nabídky bufetových pokrmů. Součástí snídaňového bufetu je i nápojový stůl s nabídkou juice, výborné kávy Nespresso, čajů apod.

Je důležité začít kvalitní snídaní.

Restaurace Baltaci Zlín

Superior
Zlín. Lešetín II 651

Nejen pro hotelové hosty je k dispozici restaurace v nedalekém Hotelu Baltaci Atrium****Superior. Restaurace se nachází 5 minut autem/chůzí od hotelu.

Moderní designová restaurace zaměřená na tradiční českou kuchyni, kvalitní steaky a čím dál více oblíbené barové pokrmy.

K jídlu anebo jen k posezení nabízíme špičková vína, která vybíráme přímo u moravských i zahraničních vinařů.

Na své si přijdou i milovníci pivních moků.

Během pracovních dnů v čase 11:00 až 14:00 jsou podávány obědová menu.

 

Restaurace Baltaci Napajedla

Napajedla, Masarykovo náměstí 212

Pokud byste se rozhodli navštívit krásy nedaleného městečka Napajelda, pak můžete navštívit naši stylovou restauraci v centru města. Restaurace Baltaci Napajedla má více jak dvacetileou tradici a těší se oblibě už více jak třem generacím místních obyvatel.

Vysoká kapacita restaurace a tři soukromé salonky jsou skvělým místem pro organizaci různých rodinných setkání, oslav či firemní událostí.

Během pracovních dnů jsou podávána obědová menu, která nabízí výbornou českou kuchyni a čím dál tím více oblíbené barové pokrmy, jako např. hamburgery, buffalo kuřecí křidýlka apod. Milovníci českého piva si také přijdou na své.