Valentýnské balíčky a degustační menu ve Zlíně

29. 01. 2024

Oslavte se svou drahou polovičkou nejromantičtější den v roce.

Pouze 14. 2. 2024 v 18.00 hodin na Vás čeká do detailu připravené Valentýnské menu, které sestavil šéfkuchař Michal Buček. Své místo na Valentýnské menu je nutno si zarezervovat předem. A pro ty z Vás, kteří neberete romantiku na lehkou váhu, nabízíme výběr luxusních Valentýnských balíčků.


Balíčky obsahují ubytování ve svatebním apartmá, pokoji apartmánového typu či standardním pokoji v Hotelu Baltaci Atrium ve Zlíně, láhev prosecca na pokoji, snídani, volný vstup do hotelového Fitness, Světa Saun a již zmíněné pětichodové tématické menu.

Lásce se meze nekladou, proto si ji vychutnejte plnými doušky a zahrnte svou drahou polovičku luxusem a romantikou od hlavy až po paty.

Jste romantiky tělem i duší? Zvýhodněné balíčky jsou pro vás tou správnou volbou.

Kdo by nechtěl svou drahou polovičku vzít do společnosti na den Svatého Valentýna? Společně si vychutnáte lahodné menu ve valentýnském stylu o pěti chodech a prohloubíte tak romantiku vašeho vztahu. Stůl si rezervujte pomocí našeho rezervačního formuláře či na telefonním čísle restaurace +420 777 355 334.

Oslavte svátek lásky, vytvářejte si společné vzpomínky na Baltaci. V případě, že máte jakékoliv další požadavky, neváhejte se na nás obrátit, uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli vašeho partnera/partnerku překvapit jen v tom nejlepším slova smyslu. 💕

Nahlédněte níže do fotogalerie, ve které se zrcadlí láskyplná atmosféra našeho hotelu a ukázka předešlých degustačních večerů v restauraci Baltaci Zlín.