Rodinná dovolená začíná na Hotelu Baltaci U Náhonu

12. 04. 2023

Výlet do ZOO a Zámek Zlín-Lešná, zábavné odpoledne v dětském Centru Toboga Galaxie či hrátky ve vodě v Městských lázních Zlín?

Pokud se chystáte navštívit Zlín a jeho přilehlé okolí, nejen pro jeho krásu všudypřítomné zeleně, zvažte možnost ubytování v Hotelu Baltaci U Náhonu v centra Zlína. Uniknete ruchu velkoměsta a budete i přesto stále v centru dění. Hotel se nachází 10 minut chůze od samotného centra města.

Hotel Baltaci U Náhonu nabízí rodinám velkorysé pokoje s dětskými postýlkami, případně pokoje, které jsou průchozí. Lze je zarezervovat jako čtyř, nebo šestilůžkové. Jedná se vždy o dva propojitelné pokoje, což Vám poskytne dostatek soukromí a zároveň budete mít i nadále blízko svým dětem.

Součástí cen za ubytování jsou bohaté snídaně a parkování na parkovišti, které je pohodlně přímo před budovou hotelu. Hotel je bezbariérový. I zvířátka jsou u nás vítána (za malý poplatek).

Město Zlín a jeho okolí má mnohé co nabídnout. Naplánujte si bohatý program a ukažte svým ratolestem krásy okolí.

Pokud byste rádi navštívili nejoblíbenější turistické místo na celé Moravě ZOO a Zámek Zlín-Lešná, máme pro Vás skvělou zprávu, pokud se prokážete platnou vstupenkou, získáváte od nás slevu na ubytování až 15%.

ZOO a Zámek Zlín- Lešná patří k nejkrásnějším a nejnavštěvovanějším ZOO v Česku. Společnost Baltaci se může pyšnit dlouhodobou spoluprací a díky tomu jsme pro naše hosty připravili zajímavou nabídku slev na ubytování.

JAK SLEVU NA UBYTOVÁNÍ UPLATINIT?

Stačí předložit vstupenku (dospělé osoby nebo rodinné vstupné) a klient má nárok na 10% slevu na ubytování. (Tato sleva platí max. do 1 měsíce od zakoupení vstupenky a poskytnutí slevy je jednorázové.)

Další možností je sleva po předložení karty ZOO Zlín Family, kdy mají hosté nárok na 15% slevu na ubytování v hotelu. (Tato sleva platí, pokud je karta stále platná a může se opakovat.)

Hosté mají také nárok 1x za měsíc využít slevu 15% na nabídnuté zvýhodněné akce (privátní sauna a jiné služby popř. uvedené akce).

A KAM DÁLE?

V případě, že jsou Vaše děti zvídavými dobrodruhy, dopopručujeme navštívit jedinečnou Kovozoo ve Starém Městě, která pobaví i mnohé naučí. Součástí areálu je i motokárová dráha.

Velmi navštěvovaným místem v okolí Zlína, v dojezdové vzdálenosti přibližně 30 minut autem, je Živá voda Modrá. Vodní svět a příroda na dosah. Skrze prosklený tunel vás obklopí scenérie vodního světa tak jak jej neznáte. Dále zde najdete naučnou zahradu, plnou rozmanitých bylin, keřů a stromů typických pro biotopy Bílých Karpat a Chřibských vrchů. Areál pokračuje relaxační dřevěnou lávkou nad výběhem s majestátními Pratury, živými svědky dávné historie.

Pokud jste vodními živly, doporučujeme navštívit Aquapark Uherské Hradiště – skvělé místo pro vodní radovánky, plavání a relaxaci. Najdete zde atraktivní tobogány, plavecké a zábavní bazény a vyhřívaný bazén pod širým nebem.

Město Luhačovice se svou kolonádou, Stezkou Zdraví a Luhačovickou přehradou se šplapadly doplní sladká vůně lázeňských oplatků a léčivé prameny. V malebných lázních Luhačovice se od rána do večera zabaví i vaše děti. Je zde nespočet dětských atrakcí, které představují vítaný relax pro rodiče.

Princeznám patří hrady a zámky a těch je v okolí města hned několik. Budovy oplývající historií potěší celou rodinu. Se začínající sezónou slunce tyto hrady a zámky plánují bohaté programy v historickém duchu jako jsou jarmarky, divadelní představení, MiniZoo, dětské atrakce a mnoho dalšího. Navštivte například Zámek Buchlovice, Hrad Buchlov, Hrad Malenovice, Hrad Lukov anebo si udělejte výlet do rozkvetlé Kroměříže, která nabízí nádherný zámek v květných zahradách, bohatý kulturní program či Dětský svět.

Objevujte krásy zlínského kraje, získejte slevu na ubytování a prožijte se svou rodinou dovolenou plnou zábavy, smíchu a radosti.

Město Zlín a jeho okolí BAVÍ ZA KAŽDÉHO POČASÍ.

Těšíme se na Vás.