NOVÉ BISTRO & CAFÉ BALTACI ve Zlíně

5. 12. 2022

6. 12. 2022 jsme otevřeli NOVÉ BISTRO A CAFÉ BALTACI v obchodním řetězci pro kutily UNI HOBBY ve Zlíně Loukách. Je to krásné, nové, vzdušné prostředí, kde funguje od pondělí do neděle v hodinách od 8.00-20.00 naše nové bistro.

Navazuje na koncept našich stávajících expresních bister ve Zlíně na Zarámí a v Tečovicích. Bistro a Café Baltaci v Loukách je však doplněno mimo odpolední podávání obědových menu o ranní a odpolední kavárnu.

Rádi byste věděli, jak celý provoz funguje?

SNÍDANĚ

8.00-11.00 hodin

PONDĚLÍ AŽ NEDĚLE

DENNÍ MENU

11.00-14.30 hodin

PONDĚLÍ AŽ NEDĚLE

V čase obědů, od 11.00 do 14.30, se vždy rozjede výdej obědů tak, jak to skvěle funguje ve Zlíně na Zarámí a v Tečovicích. Výběr jídel a nápojů je široký. K výběru jsou tradiční hotovky, rychlé minutky, bezlepková a vegetariánská jídla, salátový bar, sladký bar. Na své si přijdou opravdu všichni.

Po výdeji obědů navazujeme plynule na odpolední kavárenský režim kdy na Vás čeká dobrá káva, čaje i nealkoholické nápoje a občerstvení dle denní nabídky.

„Bistro prošlo velkou rekonstrukcí. Naše vize byla vytvořit místo, které Vám nabídne nejen kvalitní občerstvení během dne, ale také aby prostor zval k posezení. Byť zcela samozřejmě nabízíme možnost vzít si nápoj či menu s sebou neboli „TO GO“, věříme, že interiér Bistra a Café Baltaci přiměje zákazníky si na chvíli odpočinout a rádi se u nás zdrží.“