Babí léto plné zábavy s rodinou

31. 08. 2023

Vítejte v kouzelném světě Zlína a jeho okolí, kde se slunce ještě jednou usmívá s nakažlivým šarmem přicházejícího babího léta. Je to chvíle, kdy příroda září zlatavými odstíny a dny nabízejí nádech tepla, která naléhavě láká k dobrodružství. Od rodin s dětmi po páry či jednotlivce všech věkových kategorií – máme zde zábavu a odpočinek na míru pro každého. A pokud máte v plánu navštívit ZOO a Zámek Zlín – Lešná a ponořit se do fascinujícího světa zvířat, máme pro vás skvělou zprávu. Při předložení platné vstupenky získáváte až 15% slevu na vaše ubytování na Hotelu Baltaci U Náhonu ve Zlíně.

Hotel Baltaci U Náhonu nabízí rodinám velkorysé pokoje s dětskými postýlkami, případně pokoje, které jsou průchozí. Lze je zarezervovat jako čtyř, nebo šestilůžkové. Jedná se vždy o dva propojitelné pokoje, což Vám poskytne dostatek soukromí a zároveň budete mít i nadále blízko svým dětem.

ZOO a Zámek Zlín- Lešná patří k nejkrásnějším a nejnavštěvovanějším ZOO v Česku. Společnost Baltaci se může pyšnit dlouhodobou spoluprací a díky tomu jsme pro naše hosty připravili zajímavou nabídku slev na ubytování.

JAK SLEVU NA UBYTOVÁNÍ UPLATINIT?

Stačí předložit vstupenku (dospělé osoby nebo rodinné vstupné) a klient má nárok na 10% slevu na ubytování. (Tato sleva platí max. do 1 měsíce od zakoupení vstupenky a poskytnutí slevy je jednorázové.)

Další možností je sleva po předložení karty ZOO Zlín Family, kdy mají hosté nárok na 15% slevu na ubytování v hotelu. (Tato sleva platí, pokud je karta stále platná a může se opakovat.)

Hosté mají také nárok 1x za měsíc využít slevu 15% na nabídnuté zvýhodněné akce (privátní sauna a jiné služby popř. uvedené akce).

A KAM DÁLE?

V případě, že jsou Vaše děti zvídavými dobrodruhy, dopopručujeme navštívit jedinečnou Kovozoo ve Starém Městě, která pobaví i mnohé naučí. Součástí areálu je i motokárová dráha.

Pro milovníky přírody a panoramatických výhledů je Stezka (v oblacích) Valaška skutečným rájem, který láká k návštěvě po celý rok. A právě na podzim nabízí jedinečný zážitek, kdy se příroda obléká do ohnivých odstínů a Stezka v oblacích se mění ve scénu z pohádky.

Velmi navštěvovaným místem v okolí Zlína, v dojezdové vzdálenosti přibližně 30 minut autem, je Živá voda Modrá. Vodní svět a příroda na dosah. Skrze prosklený tunel vás obklopí scenérie vodního světa tak jak jej neznáte. Dále zde najdete naučnou zahradu, plnou rozmanitých bylin, keřů a stromů typických pro biotopy Bílých Karpat a Chřibských vrchů. Areál pokračuje relaxační dřevěnou lávkou nad výběhem s majestátními Pratury, živými svědky dávné historie.

Pokud jste vodními živly, doporučujeme navštívit Aquapark Uherské Hradiště – skvělé místo pro vodní radovánky, plavání a relaxaci. Najdete zde atraktivní tobogány, plavecké a zábavní bazény a vyhřívaný bazén pod širým nebem.

Princeznám patří hrady a zámky a těch je v okolí města hned několik. Budovy oplývající historií potěší celou rodinu. Se začínající sezónou slunce tyto hrady a zámky plánují bohaté programy v historickém duchu jako jsou jarmarky, divadelní představení, MiniZoo, dětské atrakce a mnoho dalšího. Navštivte například Zámek Buchlovice, Hrad Buchlov, Hrad Malenovice, Hrad Lukov anebo si udělejte výlet do rozkvetlé Kroměříže, která nabízí nádherný zámek v květných zahradách, bohatý kulturní program či Dětský svět.

ZÍSKEJTE SLEVU NA UBYTOVÁNÍ a prožijte se svou rodinou krásné podzimní období plné barev a zábavy.

Město Zlín a jeho okolí BAVÍ ZA KAŽDÉHO POČASÍ. Těšíme se na Vás.

Rádi byste byli v centru dění a získávali novinky ze světa Baltaci? Neváhejte a sledujte nás i na sociálních sítích.